Eskişehir Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Eskişehir Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

sigortalı taşımacılık

Eskişehir’de eşyalarınızı taşırken olası kazalara, istenmeyen durumlara karşı sigortalayan bir firma mı arıyorsunuz? Sürücüoğlu Nakliyat firması ile eşyalarınız güvende! Tüm eşyalarınız taşınma öncesi listelenir hizmet kapsamında sigorta altında olarak yeni evinize taşınır. Bu sırada meydana gelecek istenmeyen durumlara karşı eşyalarınız bizimle her daim güvendedir.

Bilgilendirme: Evden eve nakliyat ve eşya taşıma hizmetlerinde birim olarak “sigortalı evden eve nakliyat” diye bir tür bulunmaz. Eskişehir evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların sigortalanması işlemi kaza ve benzeri durumlarda müşterinin maddi kaybını engellemek adına yapılan bir işlemdir. Doğal afetler gibi veya eşyaların çalınması (hırsızlık) gibi durumlara karşı eşyalarınızı sigortalayabilirsiniz. Nakliye işlemi sırasında meydana gelecek elden düşürme, duvara çarpma gibi durumlar için sigorta kapsamı detaylarına göz atmanız gerekir. Çünkü sigorta firmaları personelin düşürme ve çarpması sonucunda meydana gelen hasarları karşılamıyor. Eskişehir evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı kara yolu ile taşıma sırasında meydana gelecek hasarlara karşı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Nakliye aracımızın kaza yapması veya araç içerisinde nakliye sırasında meydana gelecek hasarlara karşı eşyalarınız güvence altına alınmaktadır.

Eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyor ve maddi/manevi değerlerine sonsuz saygı duyuyoruz. Sürücüoğlu nakliyat firması olarak sigortalı taşımacılık konusundaki hassasiyetimizi ortaya koyuyoruz. Yeni evinize taşınmak istediğinizde bizimle iletişime geçerek hizmet kapsamı hakkında, garanti koşullarını ve diğer tüm detayları öğrenebilir ve güvenle eşyalarınızı deneyimli ekibimize emanet edebilirsiniz.

KAPAT